הרמת ישבן ללא ניתוח

טיפול הרמת ישבן ללא ניתוח צבר תאוצה בשנים האחרונות מעבר לים, זאת לאחר שכוכבות אמריקאיות רבות, דוגמת ג’ניפר לופז, ניקי מינאז’ וקים קרדשיאן, ביצעו טיפול עיצוב ישבן דומה ודאגו להשוויץ בתוצאות.

טיפול זה מתחיל אט אט לצבור תאוצה גם אצלנו. הוא מתבצע במרפאתו של ד”ר רודניצקי שהינו אחד היחידים בישראל המבצע טיפול זה.

איך מתבצע טיפול עיצוב ישבן?

המטופלת מגיעה למרפאה לפני הטיפול, ובעזרת חומר אלחוש מרדימים את האזור שבו יתבצעו ההזרקות (במקרים מסוימים ניתן לבצע הרדמה).

בעזרת טיפול זה ניתן לטשטש חורים, לספוג שומן בצדי הישבן, להוסיף לו סקסיות ולמעשה לגרום לעיצוב ישבן מחדש. ניתן להשתמש בחוטים להרמה או לעשות זאת בעזרת הזרקות. לא נדרשת התאוששות מיוחדת, ומיד לאחר הטיפול ניתן להשתחרר הביתה ולשוב לפעילות מלאה.

למי מתאים הטיפול?

הטיפול מתאים לנשים וגברים בכל גיל – מגיל צעיר עד גיל מבוגר. ישנן לא מעט נשים צעירות שלא מרוצות מישבנן, ומגיעות לקבל טיפול במרפאתו של ד”ר רודניצקי. בקרב נשים מבוגרות, רבות מגיעות לקבל טיפול לאחר שצורת ישבנן משתנה עם השנים.

שיטת המזו-חוטים בשילוב שיטת המזותרפיה

כפי שציינו, ניתן גם לבצע הרמת ישבן ללא ניתוח בשיטת המזו-חוטים בשילוב שיטת המזותרפיה. הטיפול מתבצע בעזרת הזרקת חומר מיוחד ובעזרת חוטים, בעזרת ניתן לעצב ולשנות צורתו של הישבן, לפי בקשת הלקוח או הלקוחה (להרים למעלה, להוריד, לשפר את המראה באופן כללי, מילוי ועוד).

יתרונות הטיפול ללא ניתוח:

  • העלמת הצלוליט
  • הידוק העור
  • חיטוב הישבן
  • עיצוב ישבן
  • מיצוק העור
  • הטיפול מתבצע בשעתיים בלבד, ללא צורך באשפוז והחלמה

פוסטים אחרונים בנושא:

ד"ר רודניצקי - מילוי ועיצוב ישבן

"לא האמנתי בשינוי שחל אצלי" – טיפול ייחודי למילוי ועיצוב ישבן

זה לא משנה אם גשום וקריר או חמים ויבש בחוץ, הביקוש לטיפולים האסתטיים גדול מתמיד. נשים רבות, ממגוון גילאים, אוהבות להשוויץ בגופן ובנראות שלהן. אחד הסממנים הנשיים ביותר הוא הישבן. אם תשאלו את בני המין השני, סביר להניח שיסכימו שהוא גם האהוב ביותר. מעבר להיותו כלי חיזור, הוא גם נותן מראה חושני ומעלה את הביטחון העצמי ולא סתם עיצוב ומילוי הישבן נחשב לאחד מהטיפולים המבוקשים ביותר בעולם האסתטיקה.

קראו עוד »

ליצירת קשר חייגו 073-3744401 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
ד"ר רודניצקי - מיצוק הבטן

"מחזיר את האלסטיות של העור" – טיפול למיצוק בטן לאחר לידה

עם כמה שזה מבורך להביא ילדים לעולם, גם גוף האישה משתנה בהתאם. לחלק גדול מהנשים הגוף לא חוזר להיות גמיש כאתמול שלשום. מעבר לשינויים הורמונליים טבעיים שקורים, גם הבטן נמתחת. במיוחד לאלו שיש להן עור דק ושקוף יותר. "טיפול למיצוק הבטן החזיר לי את הגמישות באזור", משתפת שירלי, לקוחה מרוצה.

קראו עוד »