צפו בראיון: הקסם שבמילוי שקעים מתחת לעיניים

אחד המאפיינים של מראה פנים עייף, זקן ומרוקן הוא השקעים מתחת לעיניים. השקעים אינם דווקא סממן של זקנה והם יכולים להיווצר בכל גיל ומטעמים שונים, בגיל צעיר כתוצאה מבעיה אנטומית או גנטית כלשהי, ובגיל מבוגר יותר – שרירי הפנים נחלשים ומתעייפים, ומאבדים שכבת שומן – כתוצאה מכך נוצרים השקעים מתחת לעיניים.

אבדן השומן מתחת לעיניים יוצר שינויים בגובה ארובות העיניים, דבר הגורם להצללה מוגברת מתחת לעין, מה שמחמיר את המצב ויוצר שקעים וכהויות יחדיו. דבר נוסף שעשוי לגרום לשקעים מתחת לעיניים, הוא מחלות כרוניות, כדוגמת מחלת כליות כלשהי. כמו כן, חשיפה לא נכונה לשמש עלולה להחמיר את המצב, היות והפיגמנטציה מדגישה את השקעים והכהות.

האזורים שמתחת לעיניים הם אזורים מאוד עדינים ורגישים. טיפול שאינו מתבצע על ידי איש מקצוע המתמחה בתחום, עלול לייצר החמרה של המצב. מטופלים רבים מגיעים לייעוץ מיואשים ואובדי עצות, היות והתופעה גורמת למראה עייף ועצוב. כאשר גורם מקצועי מבצע את הטיפול בצורה נכונה, הדבר מכניס אור לפניו של האדם וגורם לו להיראות חי ושמח.

ד”ר רודניצקי מטפל בשקעים מתחת העיניים באמצעות "פריים ליין", שהן חומצות היאלורוניות. הוא מסביר כי נהוג לטפל בשקע בחומצות דלילות, אך הוא לרוב  מטפל בחומצה יותר סמיכה, ומציין כי חשוב להתאים את הטיפול למטופל/ת.

חומצה היאלורונית – ניתוח ללא ניתוח

סוג החומר בו משתמשים יקבע לרוב את משך הזמן שבו התוצאות תישמרנה. ד”ר רודניצקי מסביר כי לאחר שהחומר מתמוסס מן הגוף, המצב לא יחזור לחלוטין לקדמותו, כיוון שהחדרת החומר מייצרת קולגן. על כן, גם אם לא עוברים כל טיפול נוסף, המטופל יוסיף להיראות טוב.

ד”ר רודניצקי מסביר כי פעמים רבות הזרקת החומצה ההיאלורונית מונעת צורך בניתוח. מכיוון שאזור העיניים הוא עדין ומורכב לניתוח ומצריך מומחיות רבה בביצוע הפרוצדורה הרפואית, רופאים רבים נמנעים מלגעת בו.

רצוי לעבור את ההליך ב-2-3 טיפולים, על מנת לייצר מראה טבעי יותר ומלא חיים. ההליך אינו כרוך בכאב והוא עדין מאוד וכמובן ללא התערבות כירורגית.

התוצר הסופי הוא תחושה סימטרית, השיפור מיידי, הפנים מאירות, ההליך משפר את מראה הפנים בצורה ניכרת, ואין כל בעיה לשלב את ההליך עם טיפולי פנים אחרים.

ליצירת קשר חייגו 073-3744401 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
דילוג לתוכן