מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

הפנים הם כרטיס הביקור של כולנו והעיניים הן הכותרת של כרטיס הביקור. כהות או שקעים מתחת לעיניים (“שחור מתחת לעיניים”), מקנים לפנים מראה עייף, עצוב ומבוגר. מראה זה קיים הן בקרב נשים והן בקרב גברים. כהות זו תיתכן בגיל צעיר והיא עלולה להחמיר ככל שמתבגרים, וזו הסיבה שרבים בוחרים לבצע מילוי שקעים מתחת לעיניים.

מדוע נוצרים שקעים מתחת לעיניים?

  • שכבת השומן התת עורי שהולכת ונספגת ומתמעטת עם השנים
  • רקע גנטי
  • פיגמנטציה שיכולה לנבוע מגורמים סביבתיים כמו חשיפה לשמש או נטילת תרופות מסויימות
  • פיגמנטציה שיכולה לנבוע מאלרגיה או דלקת
  • כתוצאה מהיזדקנות העור ונפילה של שרירים ורקמות בפנים, נוצר קפל תחת העיניים בין העפעף התחתון לזויות האף
  • לעיתים השקע נוצר מבליטה של שומנים בעפעף התחתון

מהם סוגי השקעים ומדוע הם בדרך כלל בצבע כהה?

ישנם שלושה סוגים של שקעים מתחת לעיניים:

  1. שקעים מולדים/גנטיים ועמוקים.
  2. שקעים שהגוף מייצר בגיל מתבגר.
  3. שקעים שנוצרו בעקבות מצבורי שומן מתחת לעיניים. השקעים כהים עקב הצל שנוצר בתוכם ומפני שהעור בהם דק, כלי הדם נראים בולטים יותר.

כיצד מתבצע הטיפול?

במרפאה, ד”ר רודניצקי מבצע מילוי שקעים מתחת לעיניים בטכניקות שונות תוך כדי שימוש בחומרי מילוי המתאימים לאזור העיניים. הטיפול מתבצע בעזרת מחט דקיקה המלאה בחומצה האלרונית שהותאמה בדיוק לאזור העיניים. בעזרת מילוי של השקעים נוצרת אחידות, מה שתורם להיעלמות השחור שמתחת לעיניים. לא מדובר בטיפול כואב הדורש התאוששות ארוכה.

הטיפול מתאים לכל סוג ולכל גיל. במהלך הטיפול, מיישר ד”ר רודניצקי את האזור כדי להעלים את השקעים, ובכך הוא גורם למראה חדש, צעיר, רענן ובריא.

יש לציין כי קיימת חשיבות רבה בטיפול זה לחומר המוזרק ולמיומנותו של הרופא. התהליך הוא מהיר ולאחריו ניתן לחזור לשגרת החיים הרגילה. תוצאת הטיפול מיידית ומראה הפנים נעשה צעיר ורענן.

שקיות מתחת לעיניים

בעבר, כדי להעלים שקיות מתחת לעיניים, היה צורך בניתוח. אלא שכיום ניתן לעשות זאת ללא כל ניתוח, בדומה לטיפול בשקעים. מדובר בטיפול קצר וכזה שלא מלווה בכאבים, כשאת התוצאות ניתן לראות באופן מיידי, והן אף משתפרות ככל שעובר הזמן. 

צפו בד''ר עודד רודניצקי מסביר על טיפול בשקעים ובשקיות מתחת לעיניים

תיקון הזרקות מילוי מתחת לעיניים

כחלק מהניסיון רב השנים של ד"ר עודד רודניצקי, מגיעות ומגיעים למרפאה מטופלות ומטופלים שעברו הזרקת חומצה היאלורונית באזורים שונים בפנים ובמיוחד באזור העיניים שבוצעו במרפאות או במכוני קוסמטיקה אחרים. אלו, בדרך כלל, אינם מרוצים מהתוצאה שהתקבלה – בין אם בשל כמות החומר שהוזרקה (לרוב יותר ממה שדרוש), איכות ירודה של חומרי מילוי שעלולה לגרום לגבשושיות ולגושים, או התוצאה האסתטית שאינה משביעה את רצון המטופל/ת – לדוגמא: אסימטריה.

עבור אלו שעברו טיפול לא מוצלח בקליניקה אחרת, ושמעוניינות ומעוניינים לבצע תיקון הזרקות באזור העיניים (ולא רק), אנו מציעים טיפול לפירוק חומצה היאלורונית, באמצעות חומר הנקרא "היאלורונידאז" (Hyaluronidase). זהו חומר שמנטרל את החומצה שהוזרקה וכך מונע את התוצאות הלא רצויות שהתקבלו. הטיפול לפירוק החומצה ההיאלורונית נחשב לטיפול בטוח ומוכר.

ומה עושים לאחר הטיפול בהיאלורונידאז? בתום המתנה שלאחריה אזור המילוי מנוטרל מהחומצה ההיאלורונית, כמובן שניתן לבחון מילוי שקעים מתחת לעיניים מחדש –  והפעם בצורה המקצועית ביותר במרפאתנו. חשוב לתאם ציפיות עם המטופל/ת עוד לפני הטיפול, כדי להבין מה הוביל לאי שביעות הרצון מהטיפול הקודם, ועל מנת לקבל תוצאות מצוינות!

פוסטים אחרונים בנושא:

ד"ר רודניצקי - העלמת שקעים מתחת לעיניים

הכירו את הטיפול שמצעיר את הפנים ומעלים את השקעים מתחת לעיניים

מי אמר שצריך להשלים עם זיקנת פנינו? רוב האנשים רוצים להיראות טוב ולשמור על רוח הנעורים בתוכם. אחרי הכל, זה כרטיס הביקור הראשוני שלנו. קיימות היום מספר טכניקות להעלמת שקעים מתחת לעיניים אבל הטובה והמומלצת מכולן נעשית במרפאה של ד"ר עודד רודניצקי.

קראו עוד »

ליצירת קשר חייגו 073-3744401 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים