אודות

ד”ר עודד רודניצקי סיים את לימודי הרפואה בשנת 1982. הוא עבר סטאז’ במרכז הרפואי “איכילוב” בתל-אביב. לאחר מכן המשיך לעבוד במחלקה הכירורגית של בית החולים למשך שנתיים נוספות ולאחר מכן במחלקה הפנימית בבית החולים “הדסה”.

לאורך השנים עבר ד”ר רודניצקי השתלמויות רבות בארץ ובעולם בתחום האסתטיקה הרפואית והוא מיישם את הידע והניסיון הרב שצבר על מנת להקנות למטופליו מראה צעיר, רענן ובריא יותר ולתקן פגמים אסתטיים.

טיפולי האסתטיקה נעשים ללא אופציה כירורגית – והתוצאות מיידיות.

את עבודת הדוקטורט שלו עשה באקופונקטורה (דיקור סיני קלאסי) במסגרתה חקר את הדרכים שבהן היא יכולה לסייע לחולי סכרת. מאמר על הדוקטורט שלו התפרסם ב-American Journal of Acupuncture, ומאז הוא ממשיך להתפתח בתחום, לגלות את סגולותיה הנפלאות של הרפואה הסינית ולפתח שיטות טיפוליות חדשות.

ה"אני מאמין" של ד"ר רודניצקי

  • עמידה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר
  • איכות, מקצועיות ומומחיות מהדרגה העליונה
  • בקרה קפדנית, שירות לקוחות מקצועי, אדיב ויעיל
  • בטיחות מרבית בכל שלבי הטיפול
  • התאמת הטיפול הרפואי לכל מטופל באופן אישי

ללא פשרות:

בהמשך למשנתו הרפואית ולגישתו הטיפולית, ד”ר עודד רודניצקי, ועובדי המרכז הרפואי שהוא עומד בראשו, מגישים למטופליו את מגוון הטיפולים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בארץ ובעולם, תוך הקפדה על:

  • האיכות המקצועית
  • תודעת שירות גבוהה ביותר
  • בקרה קפדנית

בשנת 1985 פתח ד”ר עודד רודניצקי מרפאה משלו ב”בית הרופאים” ברח’ ריינס 18 בתל-אביב, שהייתה מהמרפאות הראשונות בארץ שהתמחו בטיפולי אקופונקטורה וטיפולים אחרים בתחומי הרפואה האלטרנטיבית והאסתטיקה הרפואית (בהמשך, עברה המרפאה לרח' פנחס רוזן 72 במרכז טופ דן). במשך השנים, הוא פיתח את שיטת “ד”ר רודניצקי להרזיה”, שייחודה הוא בשילוב המוצלח בין הרפואה הסינית והרפואה הקונבנציונלית, תוך כדי התייחסות למרכיבים הפסיכולוגיים הקשורים בתהליך.

שיטה זו מיושמת בהצלחה רבה בקרב אלפי מטופלים מרוצים, ביניהם מפורסמים רבים: פוליטיקאים מהשורה הראשונה, אנשי תקשורת, מנכ”לים של חברות מובילות במשק ועוד.

בשנים האחרונות נחשף ד”ר רודניצקי לתחום מכשור הלייזר במהלך השתלמויותיו בחו”ל והביא למרפאתו את המילה האחרונה בתחום. במרפאתו של ד”ר רודניצקי מותאמים טיפולי לייזר מיוחדים וצירופים ייחודיים של מרכיבים המותאמים לנתוניו האישיים של כל מטופל ומטופל. דוגמה לכך ניתן לקבל בטיפול להעלמת ורידים והעלמת נימים, אשר מבוצע באמצעות מכשיר הלייזר המתקדם בעולם (קרן הלייזר נספגת בכלי הדם הקטנים וגורמת לחימום של כלי הדם ועל ידי כך מעלימה את הווריד).

ד”ר רודניצקי, הופיע רבות בכלי התקשורת, בכתבות עיתונות רבות ברדיו ובטלוויזיה, הנו חבר באגודה הישראלית לאסתטיקה ובאגודה הישראלית למזותרפיה וממשיך להשתלם בארץ ובחו”ל עם מיטב המומחים בנושאי האסתטיקה.

“כשאני מצליח לעזור לפציינט להתגבר על בעיה אסתטית או רפואית ממנה סבל שנים ארוכות, אני עומד נפעם בכל פעם אל מול עומקה וחוכמתה של הרפואה. אני מודה על הזכות שניתנה בידי לעזור לאנשים ולעשותם בריאים ומאושרים יותר”, אומר ד”ר רודניצקי.

כרטיס ביקור - עודד רודניצקי
צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
דילוג לתוכן