תוצאות מרגשות – סיפור מקרה של טיפול והעלמת נימים במרפאה

אנשים רבים מחפשים לראות את התוצאות המוכחות לפני שניגשים לרופא כאשר מדובר בטיפולים אסתטיים, ובצדק. הפעם אנחנו כאן כדי לספר על י', מטופל שסבל מנימים בולטים ברגליים בצורה יוצאת דופן, ולאחר טיפול לייזר להעלמת נימים במרפאה, נראה כאילו קיבל רגליים חדשות.

איך מטפלים בנימים בולטים?

במרפאה של ד"ר רודניצקי קיים מכשיר לייזר חדשני, המפיק קרני לייזר שנספגות בכלי הדם הקטנים וכך מחממות אותם. בעקבות החימום הזה נעלמים הורידים והנימים, או ליתר דיוק – נספגים בתוך הגוף. 

מה שמייחד את הטיפול הוא המהירות שלו ושיעור ההצלחה הגבוה. הטיפול מגיע ליותר מ-90 אחוזי הצלחה, וברוב המקרים טיפול בודד מספיק. כמובן, ישנם מקרים יוצאי דופן שדורשים טיפול ארוך יותר, אך גם ברוב הנימים העקשנים ביותר ניתן לטפל. 

לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה היומיומית, אך יש להקפיד על הימנעות מחשיפה לשמש במשך מספר ימים.

למה הנימים בולטים?

תורשה היא גורם עיקרי ומרכזי בהופעה של ורידים ונימים בולטים. ישנם גורמים נוספים, כמו עבודה מאומצת, עמידה ממושכת או משקל עודף. אצל נשים גם נטילת גלולות בעלות אסטרוגן יכולה לעורר את התפרצות הופעת הנימים, או הריון.

מה מיוחד בסיפורו של המטופל י'?

"י' התחיל את הטיפול ב-2019, ועכשיו אנחנו בסיום הטיפול ורואים שיפור משמעותי במצב הרגליים", אומר ד"ר רודניצקי.

אכן, בתמונות ניתן לראות את תוצאות הטיפול המפתיעות והמרגשות, שמוכיחות עד כמה שיעור ההצלחה של העלמת נימים בלייזר הוא גבוה. 

 

ד"ר רודניצקי מטפל בנוסף לרגליים גם באזורים נוספים בגוף בהם יש הופעה של נימים או ורידים בולטים.

ליצירת קשר חייגו 073-3744401 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
ד"ר רודניצקי - מיצוק הבטן

"מחזיר את האלסטיות של העור" – טיפול למיצוק בטן לאחר לידה

עם כמה שזה מבורך להביא ילדים לעולם, גם גוף האישה משתנה בהתאם. לחלק גדול מהנשים הגוף לא חוזר להיות גמיש כאתמול שלשום. מעבר לשינויים הורמונליים טבעיים שקורים, גם הבטן נמתחת. במיוחד לאלו שיש להן עור דק ושקוף יותר. "טיפול למיצוק הבטן החזיר לי את הגמישות באזור", משתפת שירלי, לקוחה מרוצה.

קראו עוד »