שאלות ותשובות נפוצות בנושא העלמת צלקות

צלקות בפנים הן תופעה שכיחה בעולם, איתה מתמודדים רבים אשר מחפשים פתרונות יעילים להעלמת צלקות, ללא ניתוחים, ללא חדירה לעור, ללא כאב, בצורה בטוחה וכמובן – נגישה כספית. אבל איפה מוצאים שירות כזה ואיך הוא מתבצע?

ד”ר עודד רודניצקי, בעלים של מרפאה אשר מתמחה בביצוע מגוון טיפולים אסתטיים ללא הצורך בכירורגיה, עונה על שאלות קריטיות על העלמת צלקות באופן מוחלט, ובמיוחד צלקות בפנים אשר באופן טבעי פוגעות באסתטיקה ובנראות העור.

הטיפול מתבצע עם מכשיר ה-Ellipse. Ellipse זו עמדת הטיפול המתקדמת בעולם האסתטיקה ורפואת העור. המכשיר עצמו פועל בצורה אמינה ושקטה, עם טכנולוגיה ייחודית אשר מאפשרת לרופא לעבוד על צלקות בפנים, אקנה ושיפור מרקם העור באופן כללי. מכשיר זה עבד קיבל את אישור משרדי הבריאות המחמירים בעולם כולל ה FDA האמריקאי, והוא נועד לטפל בבעיות כגון פיגמנטציה, מרקם עור, קמטים, צלקות, כתמי לידה ועוד מגוון בעיות עור אחרות.

המכשיר מציע טיפול ייחודי לבעיות של צלקות בפנים או כל אזור אחר בגוף, ע”י יצירת תגובה וסקולרית בכלי הדם אשר נמצאים סביב הצלקת, פעולה אשר מובילה להחלפת וחידוש הקולגן. טיפול הלייזר של מכשיר ה-Ellipse מייצר איים קטנים קטנים בעור של חימום ונזק מבוקר, אשר אחריו הגוף מתקן באופן טבעי את הנזק ומחליף את הקולגן בצורה אסתטית יותר מהמצב הקודם.

מכשיר ה-Ellipse מאפשר לטפל ברוב סוגי הצלקות וסימני המתיחה. כמובן שצלקות חדשות יהיו קלות יותר לטיפול מאשר ישנות שיצריכו הכנה מוקדמת באמצעות זריקות סטרואידים. ה-Ellipse מייחד את עצמו בכך שיש בו הגדרות שונות לסוגי עור שונים, מה שמבטיח העברת כמות מדויקת של אנרגיה על העור.

טיפולים להסרת צלקות פנים או צלקות אחרות, מלווים בהכנה הכוללת מריחה של קרם אלחוש מקומי כ 30 דקות לפני הטיפול. הטיפול עצמו אורך כ 15 עד 45 דקות תלוי בהיקף האזור שמטפלים בו.

מומלץ להקטין את החשיפה לשמש ולהימנע כמה שיותר מתכשירי שיזוף במהלך תקופת הטיפול. מומלץ למרוח קרם לחות על האזורים המטופלים לפני ואחרי הטיפול.

על מנת להגיע לאפקט מלא של העלמת צלקות, בדרך כלל המסלול כולל 4 טיפולים, אך מספר הטיפולים יכול להשתנות בהמלצת הרופא, אם יש גווני עור בעייתים יותר.

הטיפולים אינם כואבים, אך קיימת הסבירות לתחושה לא נוחה. לכן אנחנו ממליצים למרוח קרם מאלחש. לאחר שהאפקט של הקרם יפוג, תיתכן הרגשה שדומה לכווית שיזוף קלה.

העלמת צלקות

פוסטים אחרונים בנושא:

ליצירת קשר חייגו 073-3744401 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים