עברה טיפולי סקולפטרה בפנים: "נולדתי מחדש"

לפני ואחרי טיפול סקולפטרה

אם אתם מעורים בעולם האסתטיקה הרפואית, בוודאי שמעתם על טיפול סקופלטרה ועל סגולותיו השונות לעור הפנים והצוואר. מדובר בביוסטימולטור מהפכני שמעודד ייצור של סיבי קולגן ועל הגורמים האחראים להזדקנות העור. מי שעובר/ת את הטיפול, ירגישו כי עורם משוקם בהדרגה באופן טבעי, וכי הוא הופך להיות מוצק ואיכותי.

במקרה שלפניכם, המטופלת, שכבר עברה טיפולי סקולפטרה בפנים וטיפול נוסף בצוואר, מסבירה כי לאחר הטיפול בפנים היא מרגישה שהיא ממש נולדה מחדש. היא משתפת אותנו כי גם בצוואר היא החלה לראות שיפור, שכן העור החל להתמצק. יש לציין שהמטופלת עברה עוד טיפולים תומכים אחדים כדי למקסם את התוצאה.

בתקופה האחרונה אנחנו מקבלים המון שאלות שמנסות לעמוד על ההבדל בין סקולפטרה לחומצה היאלורונית. ובכן, סקולפטרה היא ביוסטימולטור המעודד ייצור קולגן – לא מדובר בחומר מילוי, בניגוד לחומצה ההיאלורונית. כפועל יוצא מהאפקט המושג בטיפול סקולפטרה, התוצאות יחזיקו שנתיים ויותר – זמן ארוך משמעותית בהשוואה לחומצה היאלורונית, המחזיקה בדרך כלל סביב שנה אחת.

ליצירת קשר חייגו 073-3744401 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
לפני ואחרי - העלמת נימים בלייזר

עונת טיפולי הנימים כבר כאן

מזג האוויר שהחל להתחמם, מזכיר לנשים ולגברים רבים שאוטוטו המכנסיים הארוכים יוחלפו במכנסיים קצרים – ובחלק מהזמן הבילוי יהיה ים או בריכה, מה שיחשוף את

קראו עוד »
דילוג לתוכן