כיצד נראה טיפול בצלוליט? צפו בתמונות של לפני ואחרי!

אין ספק כי בשנים האחרונות, נשים רבות עושות מאמצים גדולים כדי להסתיר ולטשטש את פגעי הצלוליט בגופן, בדגש על אזור הירכיים והרגליים. גם במרפאתו של ד"ר עודד רודניצקי, הביקוש לטיפול בצלוליט שובר שיאים חדשים כל שנה, כאשר טיפול זה הינו אחד מחמשת הטיפולים המבוקשים ביותר ע"י המטופלות.

אך בטרם ד"ר רודניצקי מעניק לכם הזדמנות נדירה לצפייה בתוצאות הטיפול בצלוליט, חשוב לדעת מהו אותו צלוליט, וממה הוא נוצר:

"צלוליט זוהי רקמת שומן מתחת לעור, המופיעה בצורה לא אחידה בכל מיני מקומות בגוף. במצב זה, ישנם תאי שומן הדוחפים מעלה את העור, מה שיוצר גבשושיות ועור מדולדל ורפוי. הדבר קורה בד"כ באזורי הישבן, ירכיים, מותניים וזרועות", אומר ד"ר רודניצקי.

"אם בעבר הצלוליט היה שייך בעיקר לנשים מבוגרות, כיום ניתן להעריך כי יותר מ-85% מהנשים סובלות מצלוליט, כבר בעשור השלישי לחייהן. אגב, כדאי לדעת, כי הצלוליט לא קשור בהכרח לעלייה או עודף במשקל", הוא מציין.

במסגרת הטיפול המופיע מטה, ד"ר עודד רודניצקי ביצע טיפול בצלוליט בשיטה ייחודית לו, תוך שילוב טיפולים משלימים שונים כמו העלמת סימני מתיחה, מילוי הישבן ומיצוק העור.

ליצירת קשר חייגו 073-3744401 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
ד"ר רודניצקי - מיצוק הבטן

"מחזיר את האלסטיות של העור" – טיפול למיצוק בטן לאחר לידה

עם כמה שזה מבורך להביא ילדים לעולם, גם גוף האישה משתנה בהתאם. לחלק גדול מהנשים הגוף לא חוזר להיות גמיש כאתמול שלשום. מעבר לשינויים הורמונליים טבעיים שקורים, גם הבטן נמתחת. במיוחד לאלו שיש להן עור דק ושקוף יותר. "טיפול למיצוק הבטן החזיר לי את הגמישות באזור", משתפת שירלי, לקוחה מרוצה.

קראו עוד »