מיצוק העור

מהן הסיבות לכל אותם נזקי עור? האם כל אחד ואחת יכולים למצק את העור? מה הם השירותים המוצעים אצל ד”ר עודד רודניצקי ולמה לבחור דווקא בשירותיו?

לאורך השנים הגוף עובר טלטלות ושינויים מרחיקי לכת. לאורך השנים ניתן לראות את תלאות החיים על גבי העור או על גבי פניו וגופו של כל אדם ואדם.

עם זאת, הטכנולוגיה והתפתחות המדע יכולים בהחלט לתת את המענה הנדרש עבור כל מי שחולם על עור מוצק, מתוח ויפה ממש כמו בנעוריו. כל אשר נדרש הוא לקבל את האישור הרפואי מד”ר עודד רודניצקי לביצוע הליך רפואי אסתטי כזה או אחר.

אותו קמט בעור או נפילה של העור, ללא ספק מדירים שלווה מרבים וטובים. לא פעם אנו רוצים לחשוף את גופנו בפני בן הזוג, בחוף הים או ללבוש בגד חשוף במיוחד וכל זה אינו מתאפשר בשל מראה עור נפול ומדולדל. במרפאה של ד”ר רודניצקי יש את כל הפתרונות הנדרשים לטובת מיצוק העור בצורה היעילה והנכונה ביותר.

מיצוק העור

ד”ר רודניצקי עושה שימוש בטכניקות ובטכנולוגיות מתקדמות ביותר וכמו כן בכל המכשור המוביל ביותר בעולם. הצלחת כל תהליך רפואי כזה או אחר תלוי כמובן במצב העור וביכולותיו של כל מטופל ומטופל.

לאחר גמר הטיפול יקבל כל מטופל הסבר מפורט לגבי אופן המעקב וקצב ההחלמה. לאחר הטיפול, ניתן לשוב לשגרה היומיומית.

ד”ר רודניצקי לשירותכם!
בקליניקה של ד”ר עודד רודניצקי עושים את כל המאמצים על מנת להעניק את השירות המעולה ביותר. הקפדה על נוחיותו של כל מטופל ומטופלת וכמו כן מחירים מעולים ותנאי תשלום נוחים.

פוסטים אחרונים בנושא:

ד"ר רודניצקי - מיצוק הבטן

"מחזיר את האלסטיות של העור" – טיפול למיצוק בטן לאחר לידה

עם כמה שזה מבורך להביא ילדים לעולם, גם גוף האישה משתנה בהתאם. לחלק גדול מהנשים הגוף לא חוזר להיות גמיש כאתמול שלשום. מעבר לשינויים הורמונליים טבעיים שקורים, גם הבטן נמתחת. במיוחד לאלו שיש להן עור דק ושקוף יותר. "טיפול למיצוק הבטן החזיר לי את הגמישות באזור", משתפת שירלי, לקוחה מרוצה.

קראו עוד »

ליצירת קשר חייגו 073-3744401 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים