מזותרפיה

מזותרפיה

נשים וגברים החל מאמצע שנות ה-30 לחייהם סובלים מדרגות שונות של עור פנים עייף ונפול. עם זאת, רבים נמנעים מטיפול בבעיה מתוך חשש מניתוחים פלסטיים.

עבור כל אלו המעוניינים בשינוי, קיימת שיטת המזותרפיה אשר הומצאה במחצית המאה הקודמת ע”י רופא צרפתי בשם מ.פסטור ונפוצה כיום בכל העולם. טיפול המזותרפיה מציע פתרונות בשלל תחומים, כאשר הבעיות בהן נעשה שימוש במזותרפיה בד”כ נוגע להזדקנות עור הפנים והצלוליט.

המזותרפיה הינו טיפול אשר נועד להפחית את סימני הגיל ולהקנות מראה צעיר ומעוצב יותר. החומרים בהם נוצר שימוש במהלך הטיפול: אנטיאוקסידנטים (נוגדי חימצון), חומצות האלרוניות, רטינול ו-ויטמינים, שנמצאים בעור צעיר, אך בחלוף השנים עם התבגרות העור כמות חומרים אלו הולכת ופוחתת, תהליך אשר מביא להזדקנות העור.

שיטה זו מאפשרת החדרה של חומרים שונים אשר מזינים את העור מבפנים, מיישרים קמטוטים קטנים ונותנים חיות וברק לעור. טיפולי המזותרפיה מתבצעים בפנים ובאזורי הגוף השונים על ידי ד”ר רודניצקי, שמתאים את הטיפול והחומרים הנלווים באופן אישי לכל מטופל ומטופל.

למי מיועדת השיטה?

לנשים וגברים כאחד החל מאמצע שנות ה-30 לחייהם או לכל מי שחש כי סימני הגיל נראים על פניו וברצונו לרענן ולהצעיר את חזות עור פניו.

טיפולי מזותרפיה במרפאות רודניצקי

טיפולי מזותרפיה מתבצעים ע”י ד”ר רודניצקי המתמחה בטיפולי מזותרפיה מזה שנים וטיפל במאות פציינטים תוך שימוש בטיפולי מזותרפיה מתקדמים ביותר.

יתרונות המזותרפיה

  • שיטת המזותרפיה מאפשרת החדרה בשטח גדול תוך כדי עבודה ממוקדת באזורים השונים בהם יש קימטוטים אשר לא ניתנים לטיפול באמצעות הזרקת חומרי מילוי וזאת בהתאם למצב המטופל.
  • הטיפול גורם לייצור קולגן אשר ייצורו פוחת עם השנים, וע”י כך מגביר את האלסטיות של העור ומונע את הזדקנותו.

פוסטים אחרונים בנושא:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
דילוג לתוכן