השקיות נעלמו בטיפול קצר: צפו במהפך של המטופל

העלמת שקיות מתחת לעיניים - לפני ואחרי

טיפולים באזור העיניים הם תחום שבו ד"ר עודד רודניצקי צבר ניסיון רב מאוד לאורך השנים – בייחוד בתחום השקעים מתחת לעיניים ובתחום השקיות מתחת לעיניים. מדובר בתופעה נפוצה מאוד שלא מאפיינת רק אנשים עייפים. כהות באזור העיניים למשל, יכולה להופיע בגלל סיבות גנטיות ומסיבות נוספות, לכן ניתן לראות במרפאתנו גברים ונשים במגוון גילאים הסובלים ממראה שאינו אסתטי בעיניים, בין אם שקעים ובין אם שקיות נפוחות.

במקרה של שקיות מתחת לעיניים, זו תופעה שיכולה להתרחש עם השנים כאשר הפנים שלנו מזדקנות, שכן הרקמות מסביב לעיניים, כולל חלק מהשרירים התומכים בעפעפיים, נחלשות. השומן שמסייע לתמוך בעיניים, עלול לעבור לתוך העפעפיים התחתונים ולגרום להם להיראות נפוחים. כמובן שחוסר שינה ואלרגיות גם אלו, תורמים למראה השקיות להיות בולט יותר – והמראה הכללי של האדם הסובל משקיות אלה, הוא מבוגר ועייף. 

העלמת שקיות מתחת לעיניים - לפני ואחרי

היפטרו מהשקיות בטיפול קצר

כאשר מדברים על הטיפול בשקיות מתחת לעיניים, חשוב לציין כי הוא דורש מיומנות גבוהה של הרופא המטפל. מדובר בטיפול בהזרקת חומרי מילוי, שמסייעים להעלים את השקיות ומעניקים לפנים מראה זוהר ואסתטי יותר. המיומנות של הרופא המטפל נדרשת הן במינונים הנכונים של חומר המילוי, והן במיקום ההזרקה ובהבנת מבנה הפנים. המטרה היא להגיע לתוצאה טבעית ככל הניתן, אסתטית וסימטרית.

החומצה ההיאלורונית שבה נעשה שימוש בטיפול, כפי שניתן לראות בתמונה כאן, מותאמת בצורה מדויקת לכל מטופל ומטופלת. כך למשל, מתחשב ד"ר רודניצקי במצב השקיות וגודלן לפני הטיפול, במצב העור ועוד – וכך מותאם לכל פציינט מינון החומר וסמיכותו. הטיפול אורך לרוב מספר דקות ולאחריו ניתן לראות את התוצאה באופן מיידי. במקרה שלפניכם, המטופל נהנה ממראה עיניים צעיר ויפה יותר מיד בתום ההזרקה – ומראה זה הולך ומשתפר בימים שלאחר מכן. התוצאות נשמרות לרוב כשנתיים ואולי אף יותר מכך, תלוי פרטנית בכל מטופל.

ליצירת קשר חייגו 073-3744401 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
דילוג לתוכן