העלמת נימים בלייזר – בואו לצפות מקרוב

העלמת נימים בלייזר - מתוך הטיפול

אנחנו בעיצומה של עונת האביב ונשים רבות (גם גברים) עוברות טיפולים להעלמת נימים ברגליים בלייזר. חלקנו כבר לובשים מכנסיים קצרים ועבור נשים שכבר מתהדרות בחצאיות ובמכנסיים קצרים, חשוב שהרגליים יהיו אסתטיות וחלקות. 

אלא שלא מעט פעמים, מתפתחים נימים וכלי דם קטנים הבולטים מבעד לעור והדבר מפריע אסתטית לחשוף את הרגליים בביטחון.

לכן, במיוחד בתקופה הזו של השנה (חודשי האביב), אנו בקליניקה מקבלים המון פניות בנוגע להעלמת נימים בלייזר. הרבה מהפונות והפונים, יודעים כי הלייזר מעלים נימים, אבל איך זה קורה בפועל? מה עושה הלייזר לכלי הדם הקטנים שלנו?

בדיוק בשביל זה הכנו עבורכם סרטון מתוך טיפול להעלמת נימים ברגליים. הסרטון צולם מקרוב, כדי שתוכלו לראות איך אנו עוברים ממש על כל נים ונים באופן ידני, כדי לטפל בו באמצעות מכשור לייזר מתקדם. מה שקורה בפועל הוא שקרן הלייזר נספגת בכלי הדם הקטנים ומובילה לחימום שלהם. באופן זה נעלמים כלי הדם.

בחלק מהמקרים, המעבר על כל כלי דם קטן עם מכשיר הלייזר מצליח לטשטש אותו, ובחלק מהמקרים, כלי הדם משנה את צבעו, לקראת ספיגה בגוף בשבועות שלאחר מכן. בחלוף כחודש וחצי, מגיעה המטופלת לבדיקה ונבחן אם יש צורך בטיפול נוסף. במקרים מסוימים, יספיק טיפול אחד בלבד, אך הדבר תלוי במצב הנימים ההתחלתי. בכל מקרה, אנו מתחייבים לטפל בנימים עד להגעה לתוצאה.

ליצירת קשר חייגו 073-3744401 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
דילוג לתוכן