אליפס – המכשיר שמעלים ורידים ברגליים תוך מספר טיפולים

ככל שאנחנו מתבגרים, כך פוחתת היעילות של השסתומים בורידי הרגליים, האחראים לזרימת הדם. מצב זה מוביל לכך שכלי הדם ברגליים נעשים גדולים יותר, מודגשים יותר ובעלי צבע כהה. טיפול הרגליים של Ellipse עושה שימוש בפולס מחושב של אנרגיית לייזר, המכוון בדיוק אל כלי הדם שבו מתבצע הטיפול, מה שגורם לדם שבתוך כלי הדם להתחמם. הדבר מביא לפירוק כלי הדם, אשר נספג מחדש באופן טבעי על ידי כדוריות הדם הלבנות, בזמן שהעור בסביבת האיזור המטופל אינו מושפע כלל מהטיפול.

טיפול ורידי הרגליים של Ellipse עושה שימוש בטכניקת הקירור המתקדמת SoftCool, על מנת להפחית למינימום את חוסר הנוחות ולהגן על העור באיזור הטיפול. רוב האנשים אינם חשים כל כאב בעת טיפול בכלי דם קטנים. גם טיפול בכלי דם גדולים יותר אינו כרוך בדרך כלל באי נוחות משמעותית – והתוצאות שווה את זה. טיפולי Ellipse כואבים פחות מרוב הטיפולים המצויים בשוק.

ליצירת קשר חייגו 073-3744401 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
ד"ר רודניצקי - מיצוק הבטן

"מחזיר את האלסטיות של העור" – טיפול למיצוק בטן לאחר לידה

עם כמה שזה מבורך להביא ילדים לעולם, גם גוף האישה משתנה בהתאם. לחלק גדול מהנשים הגוף לא חוזר להיות גמיש כאתמול שלשום. מעבר לשינויים הורמונליים טבעיים שקורים, גם הבטן נמתחת. במיוחד לאלו שיש להן עור דק ושקוף יותר. "טיפול למיצוק הבטן החזיר לי את הגמישות באזור", משתפת שירלי, לקוחה מרוצה.

קראו עוד »