צפו בהדגמה – כך מעלימים נימים תוך שניות ספורות

מטופלים ומטופלות רבים פונים אלינו בנוגע לטיפולים המוצעים במרפאה של ד"ר עודד רודניצקי. כמעט כולם אומרים שהם אוהבים לראות כיצד טיפולים מתבצעים הלכה למעשה, במקום לקרוא הסברים כתובים.

זה נכון ומובן בעיקר בטיפולים שלהם תוצאה מיידית, כמו מילוי שפתיים, מילוי ועיצוב הישבן וכמובן העלמת נימים. 

טיפול להעלמת נימים ורודים, כחולים או אדומים מתבצע במרפאה של ד"ר רודניצקי, והתוצאה הנראית לעין מופיעה תוך שניות. הטיפול מתאים לכל חלקי הגוף, כגון: רגליים, ידיים, בטן, ירכיים ועוד. כמו כן, ראוי להוסיף כי בדרך כלל, חלק מהנימים נעלמים אחרי טיפול אחד, אך לעיתים דרוש עוד טיפול כדי להעלימו בצורה טובה יותר. לאחר מספר שבועות, המטופל יגיע לבדיקה ולבדיקה אם דרוש מעבר נוסף של קרן הלייזר על האזור.

למי הטיפול מתאים ומה עוד צריך לדעת?

למרות שנהוג לחשוב שרק למבוגרים ישנם נימים בולטים, הרי שגם לצעירים ובעיקר לצעירות יש נימים וורידים בולטים, שניתן להעלימם בעזרת מכשיר הלייזר. כל מי שיש לו נימים בולטים בצבע כחול, ורוד, אדום או סגול, יכול להגיע למרפאה ולהעלים את הנימים שמפריעים לו מבחינה אסתטית. הטיפול אורך מספר דקות, והוא אינו מצריך תקופת החלמה או הכנה, שכן ניתן לחזור לשגרת היום ישירות אחרי הטיפול.

צפו בסרטון וראו איך מעלימים נימים, נסו לעקוב אחרי הנים שנעלם:

ליצירת קשר חייגו 073-3744401 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
לפני ואחרי - העלמת נימים בלייזר

עונת טיפולי הנימים כבר כאן

מזג האוויר שהחל להתחמם, מזכיר לנשים ולגברים רבים שאוטוטו המכנסיים הארוכים יוחלפו במכנסיים קצרים – ובחלק מהזמן הבילוי יהיה ים או בריכה, מה שיחשוף את

קראו עוד »
דילוג לתוכן