עיבוי שפתיים – התוספת שתופסת | צפו בתמונות

בסקר שנערך לאחרונה במרפאתו של ד"ר עודד רודניצקי, עלתה השאלה באיזה טיפול משלים הלקוחות בוחרות, לאחר ביצוע טיפול מסוים.
רוב המטופלות שעברו טיפול למתיחת פנים בחוטים, מילוי עצמות לחיים וסקין בוסטר, השיבו כי הטיפול של עיבוי השפתיים היה הכרחי מבחינתן, להשלמת המראה. 

"אין זה פלא", אומר ד"ר רודניצקי. "היום, כשרואים בטלוויזיה, באינטרנט ואפילו בפייסבוק ובאינסטגרם סלביות עם שפתיים עבות, עסיסיות וגדולות, כולן ישר רוצות שפתיים כאלו גם". האודמים והתוחמים שעזרו בעבר להשלמת המראה, מוגדרים היום רק כ"שוברי גוון וצבע", כדי לצבוע את השפתיים בצבע אחר. מכאן, שהטיפול למילוי השפתיים הפך לאהוב ופופולרי – גם כטיפול ראשי, וגם כטיפול משלים.

הגיל והתרגיל

במרפאה של ד"ר רודניצקי מצביעים על עוד סיבה לביקושו הרב של הטיפול: "נשים שחצו את גיל ה-50, מרגישות שנפחן של השפתיים שלהן ירד, וכעת הן דקות ומקומטות. הזרקה של חומצה היאלורונית, מחזירה את השפתיים למראה הצעיר ומתוח שהן כ"כ חושקות בו". עם זאת, גם נשים צעירות המעוניינות בשפתיים מלאות ויפות, פונות לטיפול של עיבוי שפתיים. כך, הן מקבלות מראה כמו של הכוכבות הגדולות.

בתמונות הבאות, תוכלו לראות כיצד נראות שפתיים תוך כדי ואחרי הטיפול לעיבוי השפתיים:

ליצירת קשר חייגו 073-3744401 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
לפני ואחרי - העלמת נימים בלייזר

עונת טיפולי הנימים כבר כאן

מזג האוויר שהחל להתחמם, מזכיר לנשים ולגברים רבים שאוטוטו המכנסיים הארוכים יוחלפו במכנסיים קצרים – ובחלק מהזמן הבילוי יהיה ים או בריכה, מה שיחשוף את

קראו עוד »
דילוג לתוכן