נימים וורידים בולטים? טיפול אחד והם נעלמים

החורף נגמר, הבגדים הארוכים שכיסו את העור הוחזרו למדף בארון, ואתם נשארתם עם הנימים והורידים הבולטים. אם עד לפני כמה שנים, העלמת נימים וורידים הייתה פעולה שבוצעה בניתוח, כיום, במרפאתו של ד"ר עודד רודניצקי, הטיפול מהיר ויעיל, ובד"כ מסתכם בטיפול בודד.

הבעיה של הופעת נימים וורידים בולטים מתרחשת גם לגברים וגם לנשים, בכל גיל ובכל מקום. עם זאת, וכמו בכל דבר, לגיל תפקיד מכריע בהופעתם של כלי הדם הללו, וכמחצית מהנשים מעל גיל 40 יסבלו מבעיות של נימים וורידים בולטים. "בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה דרמטית במספר המטופלים שבוחרים להעלים את הנימים והורידים מכל אזורי הגוף, עקב סיבה קוסמטית או עקב סיבה רפואית", אומר ד"ר רודניצקי.

טיפול העלמת נימים וורידים מתבצע כמעט בכל אזורי הגוף: רגליים, ידיים, פנים, אוזניים וכו'. בעזרת מכשיר הלייזר המתקדם, ד"ר רודניצקי משדר קרן לייזר הנספגת בכלי הדם, מחממת אותם ובכך מעלימה את הוריד או את הנים. חשוב לציין כי הטיפול יעיל גם בנימים כחולים וגם בנימים אדומים, ולאחר הטיפול הזריז, הנימים נספגים לתוך הגוף.

ליצירת קשר חייגו 073-3744401 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
לפני ואחרי - העלמת נימים בלייזר

עונת טיפולי הנימים כבר כאן

מזג האוויר שהחל להתחמם, מזכיר לנשים ולגברים רבים שאוטוטו המכנסיים הארוכים יוחלפו במכנסיים קצרים – ובחלק מהזמן הבילוי יהיה ים או בריכה, מה שיחשוף את

קראו עוד »
דילוג לתוכן