פילינג

פילינג

טיפול בפילינג מחדש את עור הפנים ומשאיר אותו רענן וחלק. החל מסוף שנות העשרים לחיינו חלים שינויים בעור. מתחילים להבחין בהופעת כתמים, קמטוטים ראשוניים והעור נראה דהוי ועייף. שינויים אלו מחריפים עם השנים, ולשם כך נועד הפילינג.

הפילינג הינו שיטת קילוף מבוקרת של השכבות העור החיצוניות. מטרת הקילוף נועדה לסילוק קמטוטים, שיפור קמטים עמוקים, הסרת כתמים וחידוש פני העור. בנוסף מיועד הפילינג לאזורים נוספים בגוף, כמו הגב והדקולטה.

פילינג

אילו סוגי פילינג קיימים?

התאמת סוג הפילינג ועומקו נעשים ע”י ד”ר רודניצקי ע”פ הנתונים האישיים של כל מטופל ומטופל.

פילינג קל

מטרתו להבהיר, להחליק ולרענן את עור הפנים. הפילינג הקל מסיר את השכבות העליונות ביותר של העור, ברמת חדירה מינימלית. סוג פילינג זה לא מטפל בקמטוטים וכתמים ונעשה בדרך כלל על ידי קוסמטיקאית.

פילינג בינוני ובינוני פלוס

פילינג עמוק יותר מהפילינג הקל ולכן הוא יעיל ויסודי יותר. מטרתו – חידוש עור הפנים. הפילינג הבינוני והבינוני פלוס, מסלקים קמטוטים, כתמים, מחליקים את העור ומשיבים לו את הגמישות שאבדה עם הגיל. סוג הטיפול ודרישותיו מאובחנים ע”י ד”ר רודניצקי לפי מצב העור.

בסיום התהליך העור נראה צעיר, אחיד ורענן. לאחר הטיפול יש צורך במקדם הגנה אך ניתן לחזור לשגרת היום הרגילה. על מנת להגיע לתוצאה מקסימלית, ד”ר רודניצקי פיתח קרמים המכילים חומרים פעילים אשר נמרחים על ידי המטופלים בבית.

עבור מי מתאים הטיפול ואיך הוא מתבצע?

הטיפול בפילינג מתאים לכל גיל – מגיל 18 ועד גיל 80, ומתבצע בשתי שיטות עיקריות: הראשונה, בעזרת חומצות המקלפות את השכבות העליונות של העור. בכך “מחוסל” העור הישן ומתקבל עור חדש, ללא כתמים. בנוסף, טיפול זה מעניק לעור מראה אחיד.

במרפאתו של ד”ר רודניצקי נעשה בשימוש בחומר הפילינג החדיש ביותר, הנחשב לבטיחותי עד מאוד וכזה המעניק תוצאות מצוינות. בנוסף, ניתן לבצע טיפול זה בעזרת מכשור, המאפשר להסיר עור מת או כתמי פיגמנטציה מכל מקום בגוף.

* יש לציין כי טיפול בפילינג מומלץ לעשות בעיקר בחורף, אלא אם כן לא נחשפים לשמש בצורה מוגזמת במהלך חודשי הקיץ.

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
דילוג לתוכן