דרמואסתטיקה

דרמואסתטיקה

העור מגן על גופינו ומהווה את הביטוי החיצוני שלנו ומכאן, החשיבות הגדולה לשמירה על מראה עור בריא ורענן.

במשך השנים העור מתבגר מה שמקשה עד מאוד על קווי המתאר בפנים, המתקשים להילחם בפגעי הזמן, חשיפה לשמש, מזג אויר, גנטיקה, עישון ועוד. כתוצאה מכך, מופיעים על גבי העור קמטים, כתמים והעור מאבד את גמישותו והברק הטבעי שלו.

במרפאות ד”ר רודניצקי ניתן לשלב טיפולי אסתטיקה שונים הנעשים במכשור ובחומרים המתקדמים בעולם, על מנת להעלים את סימני הזמן ולקבל עור פנים צעיר ורענן אשר סימני הגיל אינם ניכרים עליו וזאת, ללא כל התערבות כירורגית.

דרמואסתטיקה

הצערת עור הפנים:

עולם האסתטיקה, בדומה לעולם הרפואה, מתקדם יותר ויותר לכיוון של שימוש נרחב יותר בטכנולוגיית הלייזר ככלי רב-מערכתי בטיפולים שונים ומגוונים.

אנו, במרפאות ד”ר רודניצקי, משתמשים בטכנולוגיות הלייזר המתקדמות ביותר הקיימות כיום, על מנת לאפשר למטופלינו את הטיפולים המתקדמים ביותר בעולם למען השגת התוצאות הטובות ביותר.

בתהליך הטבעי של הזדקנות הגוף, עור הפנים הופך לחסר ברק ולמלווה בכתמים ובקמטים, וזאת נוסף על נתונים גנטיים והחשיפה לקרינת השמש החזקה, שכולנו עדים לה. במהלך הטיפול באמצעות טכנולוגיית הלייזר, קרן הלייזר חודרת לשכבות העור העמוקות, שם נוצרות בעיות העור השונות, כגון קמטי עור, נקבוביות אדמומיות וכתמים, ופותרת את הבעיה בצורה יסודית.

טיפול הצערת עור הפנים מעורר גם את התחדשות הקולוגן בשכבת העור העמוקה, הדרמיס, ועל ידי כך מחדש את האלסטיות, את החוזק ואת הרעננות של העור. צבע העור הופך אחיד יותר, ויש גם הקטנה משמעותית של כמות הקמטים והכתמים. לאחר הטיפול מתקבל מראה עור אחיד, מלא ברק, צעיר ורענן יותר.

אקנה – פצעי בגרות

אקנה – פצעי הבגרות – היא מצב שכיח בקרב כ-80% מהצעירים, נערים ונערות כאחד.

הסיבה העיקרית להיווצרות האקנה, היא פעילות יתר וחסימה של בלוטות החלב שבעור אשר מייצרות כמות גדולה של חלב (sebum), וזאת עקב פעילות מוגברת של הורמונים מסוג אנדרוגניה.

בלוטת החלב הגדלה במהירות מייצרת כמות חלב גדולה, ועלולה להיסתם וליצור קומודונים (אותן נקודות שחורות ולא חביבות). חומרת האקנה וצורת הביטוי שלה על העור שונות מנער לנער, ותלויות בגורמים שונים, כגון: נטייה תורשתית, גיל ועוד.

מראה הפצעים, ובעיקר צלקות וכתמים הנוצרים לאחר מכן, משפיעים מאוד על מצב

אקנה – פצעי בגרות

הרוח ועל גורלם החברתי של הנער או הנערה. למרות שהאקנה מופיעה לרוב בגיל ההתבגרות, במקרים מסוימים היא יכולה להופיע גם בגילאים צעירים יותר, או אף להימשך עד גיל 40.

האקנה יכול להופיע בדרגות חומרה שונות: מפצעון קטן, ועד לפצעים מוגלתיים, באזורי גוף כמו המצח, הסנטר, הלחיים, הגב והחזה. ככל שמספר הפצעים המוגלתיים (המוגולים) גדול יותר, קיים סיכון גבוה יותר לצלקות ולכתמים שיישארו על העור לאחר תהליך הריפוי.

במרפאות ד”ר רודניצקי מעמידים לרשותכם את הטיפול המתקדם ביותר הקיים כיום לטיפול באקנה, וזאת באמצעות טכנולוגיית הלייזר המתקדמת. איך זה קורה? במהלך הטיפול, קרן הלייזר משמידה את החיידקים שמחוללים את הדלקת, שגורמת להיווצרות הפצעים, ויוצרת אזור נקי מחיידקים.

נוסף על כך, הלייזר מרחיב את כלי הדם ומשפר את זרימת הדם אל המקום הנגוע, דבר הגורם לריפוי מהיר של האקנה. בסופו של התהליך, עור הפנים חוזר למראהו הטבעי.

העלמת כתמים

כתמי עור מופיעים על העור ככל שהגיל עולה, עקב חשיפה לשמש והם קשורים גם לנתונים גנטיים. הכתמים האלה, אשר פוגמים באסתטיקה של העור, ניתנים להסרה בקלות, הן בקרב נשים והן בקרב גברים.

אלו כתמים ניתנים להסרה?

כתמי שמש, כתמי גיל ואף נמשים. הנמשים, הנוצרים כתוצאה מחשיפה לשמש, שכיחים יותר בקרב בעלי עור בהיר, שכן השמש גורמת לגירוי התאים המייצרים מלנין.

הטיפול המתקדם להסרת כתמים מתבצע האמצעות פילינג ובאמצעות טכנולוגיות הלייזר המשוכללת בהתאם לשיקול דעתו של ד”ר רודניצקי. קרן הלייזר חודרת לעומק העור ומפרקת את הפיגמנטים השונים.

העלמת כתמים
צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
לפני ואחרי - העלמת נימים בלייזר

עונת טיפולי הנימים כבר כאן

מזג האוויר שהחל להתחמם, מזכיר לנשים ולגברים רבים שאוטוטו המכנסיים הארוכים יוחלפו במכנסיים קצרים – ובחלק מהזמן הבילוי יהיה ים או בריכה, מה שיחשוף את

קראו עוד »
דילוג לתוכן