בוטוקס

הזרקת בוטוקס הוא הטיפול הנפוץ ביותר ברפואה האסתטית ומומלץ בעיקר לקמטי ההבעה בשליש העליון של הפנים. למעשה, הטיפול פותר את הסיבה להיווצרות הקמטים מיסודה.

לכן, הטיפול בבוטוקס נחשב יעיל לא רק לשיפור במראה קמטי ההבעה אלא גם מונע את היווצרותם. זוהי הסיבה שמומלץ להתחיל בטיפולי בוטוקס בשלב מוקדם יחסית.

החומר מופק מחומר הנקרא בוטולינים טיקסון. הוא מוזרק בכמות קטנה וגורם להרפיית השרירים היוצרים את הקמטים ועל ידי כך להפחתה עד היעלמות הקמטים. פרסומים מדעיים רבים אישרו את בטיחות הטיפול בבוטוקס.

טיפול אצל רופא מיומן ובעל ניסיון תוך הקפדה על מינון נכון ומרווח זמן נכון בין טיפול לטיפול, מאפשר ליהנות מתוצאות הטיפול במשך שנים ארוכות. יש לציין, כי המחקרים הרפואיים מראים שמשך ההטבה בטיפול גדל עם הזמן, כך שתדירות הטיפולים תלך ותפחת.

כיצד הטיפול מתבצע?

הטיפול בבוטוקס הוא פשוט קל ובטוח אם הוא מבוצע בידיים מיומנות. הטיפול אינו מצריך כל הכנה מיוחדת ולאחר פגישה עם ד”ר רודניצקי שבמהלכה נעשה ייעוץ מלא ומקיף, נקבעת תוכנית הטיפול שניתן להתחילה מיידית. משך הטיפול הוא דקות ספורות ולאחריו, ניתן להמשיך בפעילות שגרתית. הכאב מזערי ביותר ואין צורך בכל הרדמה כלשהי.

אם מופיעה נפיחות קלה באזור היא תחלוף במהרה. מספר ימים לאחר הזרקת הבוטוקס, העור יהיה חלק וללא קמטים.

צפו בתמונות לפני-אחרי ובמטופלים במרפאת ד”ר רודניצקי:

פוסטים אחרונים בנושא:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
דילוג לתוכן