העלמת סימני מתיחה

העור שלנו הוא עדות מוחשית לכל מה שאנו עוברים בחיינו – דיאטות, הריונות ולעתים רק גנטיקה. למרות שאין בהם כל סכנה, סימני מתיחה הם תופעה לא נעימה, בעיקר מבחינה אסתטית. בין אם זה בעקבות דיאטה קיצונית, כאשר לעור אין את ההזדמנות להתכווץ בצורה יעילה, או בגלל הריונות, כאשר יש מתיחה משמעותית של העור, סימני מתיחה הם בלי ספק סממן גופני שלא מעט נשים (וגם גברים) סובלים ממנו קשות ומתביישים בקיומם.

יש לא מעט אפשרויות טיפול בסימני מתיחה, בין אם יעילים יותר או פחות, קיומם של סגנונות טיפול כה רבים, מעיד על כך שמדובר בתופעה כואבת ונקודה רגישה אצל לא מעט אנשים. מרבית הטיפולים יתגלו כלא אפקטיביים כלל (כדוגמת משחות שונות) בעוד אחרים עשויים לשפר מעט את המצב, אך לא להעלימם לחלוטין. לא הגיע הגיע הזמן להיפטר מהמבוכה הכרוכה בסימני מתיחה?

מה גורם לתופעה?

ראשית נבין מדוע נוצרים סימני המתיחה – ישנם שני סוגים שונים של סימנים, אדומים ולבנים, הם יכולים להיראות מאורכים, עמוקים רחבים או פסים צרים. סימני המתיחה האדומים, נוצרים מהשתקפותם של כלי הדם, ולכן רק לאחר שמצליחים לגרום לכלי הדם להתכווץ באזור, הם יהפכו ללבנים.

סימני מתיחה הם תוצאה של קרע או שבירה בסיבי הקולגן והאלסטין, כאשר העור נמתח מהר יותר ממה שהוא יכול להתמודד. סיבי הקולגן והאלסטין מרכיבים את שכבת התמיכה של העור, והם אחראים לגמישות. שבירתם או קריעתם יוצרים תופעה של מעין “צלקת” הפוכה – המופיעה בצד הפנימי של העור אך נראית היטב מעליו.

כיצד ניתן לטפל בה?

מכשיר ה-Ellipse יכול להביא לשיפור משמעותי במצב רקמת הצלקת, זאת באמצעות יצירת תגובה וסקולרית בכלי הדם שמסביב לצלקת, אשר בתורה מובילה להחלפת וחידוש הקולגן. הטיפול פועל תוך יצירת ‘איים’ זעירים של חימום וגרימת נזק מבוקר באזור המוקף בעור בריא ונורמלי. כאשר הגוף מתקן את הנזק המבוקר, מוחלף הקולגן בכל אזור הטיפול, בצורה אסתטית יותר מכפי שהיה לפני כן.

כמה טיפולים צריך?

מחקרים הראו כי הטיפול עצמו עשוי להימשך בין 45-15 דקות, תלוי בהיקף האזור המיועד לטיפול. לרוב יספיקו כ-4 טיפולים על מנת לייצר שיפור משמעותי במראה העור.

סובלת מסימני מתיחה? בין אם קלים או חמורים – תוכלי להעלים אותם ולשפר את מראה העור בקלות ובמהירות, במרפאת ד”ר רודניצקי תקבלי את הטיפול המקצועי והיעיל ביותר בתחום העלמת סימני המתיחה. פני למרפאתנו לקבלת פרטים נוספים.

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
דילוג לתוכן