הסרת שיער בטכנולוגיה מתקדמת

הסרת שיער בטכנולוגיה מתקדמת

התופעה של שיעור היתר אצל נשים וגברים, מתחלקת לשתי תת קטגוריות עיקריות המהוות מקור לבעיית עודף השיער בגופם. כאשר הסיבה לשיעור היתר היא עקב הפרשת יתר של הורמוני מין זכריים, מסוג הירסוטיזם (Hirsutism), ניתן יהיה לראות סימנים כגון שיער על הפנים, החזה, הבטן, הצוואר, הגב והירכיים. במקרה כזה השיער יהיה גס ועלול להיות מלווה בפצעים. ברגע שהגורם לשיעור יתר אינו הורמונלי (Hypertrichosis), התופעה מתאפיינת בפיזור של שיער עדין על הגוף. Hypertrichosis היא גנטית וקשורה לרקע עדתי, אשר משפיע על רמות הורמוני המין הזכריים בדם.

הפתרון לבעיית שיעור היתר נמצא בטיפול באמצעות מכשיר של Ellipse המשלב לייזר ו-IPL. ה Ellipse נחשב לאחד המכשירים המתקדמים והמדוייקים ביותר בעולם, המשמש כתחנת עבודה למגוון טיפולים הקשורים לעור ואסתטיקה של הגוף. במכשיר קיים ראש ייעודי הנועד לטיפולים של הסרת שיער והוא מותאם לרמות בהירות שונות של העור. הטיפול נעשה בכל האזורים בגוף. לעתים קיים אזור הורמונלי שיהיה קצת קשה להסיר ממנו שיער, אך באופן כללי המכשיר עובד על כל האזורים.

כמה פעמים צריך לעבור את הטיפול?

הטיפול מתבצע אחת לחודשיים, יש לחזור על הטיפול 5-10 פעמים, תלוי ברמת השיעור והציפיות.

מה חשוב לדעת לפני טיפול?

חשוב להגיע מגולחים באזורי הטיפול ומומלץ לא להגיע שזופים. לאחר הטיפול מומלץ להימנע מחשיפה לשמש.
התקופה המומלצת להליך טיפול זה היא חודשי הסתיו-חורף, הנחשבים לזמן טוב להתחיל עם טיפולים אלו, עקב תנאי מזג האוויר.

איך מרגישים בטיפול?

בטיפול מרגישים מעט את החום או העקצוצים של המכשיר. למטופלים הסובלים מרגישות יתר, ניתן להציע שימוש מכשיר במכשיר קירור המקרר במקביל לטיפול. הטיפול מורגש אך לא כואב.

ד”ר רודניצקי עוסק מזה שנים רבות בשיעור יתר. בין היתר ד”ר רודניצקי טיפל בילדים מגילאי 7-8 אשר סבלו מתופעת שיעור יתר. רודניצקי היה הראשון בארץ עם מכשיר שמציע טיפול של הסרת שיער שאינו כואב.

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
דילוג לתוכן