מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

הפנים הם כרטיס הביקור של כולנו והעיניים הן הכותרת של כרטיס הביקור. כהות או שקעים מתחת לעיניים (“שחור מתחת לעיניים”), מקנים לפנים מראה עייף, עצוב ומבוגר. מראה זה קיים הן בקרב נשים והן בקרב גברים. כהות זו תיתכן בגיל צעיר והיא עלולה להחמיר ככל שמתבגרים, וזו הסיבה שרבים בוחרים לבצע מילוי שקעים מתחת לעיניים.

מדוע נוצרים שקעים מתחת לעיניים?

  • שכבת השומן התת עורי שהולכת ונספגת ומתמעטת עם השנים
  • רקע גנטי
  • פיגמנטציה שיכולה לנבוע מגורמים סביבתיים כמו חשיפה לשמש או נטילת תרופות מסויימות
  • פיגמנטציה שיכולה לנבוע מאלרגיה או דלקת
  • כתוצאה מהיזדקנות העור ונפילה של שרירים ורקמות בפנים, נוצר קפל תחת העיניים בין העפעף התחתון לזויות האף
  • לעיתים השקע נוצר מבליטה של שומנים בעפעף התחתון

מהם סוגי השקעים ומדוע הם בדרך כלל בצבע כהה?

ישנם שלושה סוגים של שקעים מתחת לעיניים:

  1. שקעים מולדים/גנטיים ועמוקים.
  2. שקעים שהגוף מייצר בגיל מתבגר.
  3. שקעים שנוצרו בעקבות מצבורי שומן מתחת לעיניים. השקעים כהים עקב הצל שנוצר בתוכם ומפני שהעור בהם דק, כלי הדם נראים בולטים יותר.

ליצירת קשר חייגו 1-700-709-400 או השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם:

כיצד מתבצע הטיפול?

במרפאה, ד”ר רודניצקי מבצע מילוי שקעים מתחת לעיניים בטכניקות שונות תוך כדי שימוש בחומרי מילוי המתאימים לאזור העיניים. הטיפול מתבצע בעזרת מחט דקיקה המלאה בחומצה האלרונית שהותאמה בדיוק לאזור העיניים. בעזרת מילוי של השקעים נוצרת אחידות, מה שתורם להיעלמות השחור שמתחת לעיניים. לא מדובר בטיפול כואב הדורש התאוששות ארוכה.

הטיפול מתאים לכל סוג ולכל גיל. במהלך הטיפול, מיישר ד”ר רודניצקי את האזור כדי להעלים את השקעים, ובכך הוא גורם למראה חדש, צעיר, רענן ובריא.

יש לציין כי קיימת חשיבות רבה בטיפול זה לחומר המוזרק ולמיומנותו של הרופא. התהליך הוא מהיר ולאחריו ניתן לחזור לשגרת החיים הרגילה. תוצאת הטיפול מיידית ומראה הפנים נעשה צעיר ורענן.

שקיות מתחת לעיניים

בעבר, כדי להעלים שקיות מתחת לעיניים, היה צורך בניתוח. אלא שכיום ניתן לעשות זאת ללא כל ניתוח, בדומה לטיפול בשקעים. מדובר בטיפול קצר וכזה שלא מלווה בכאבים, כשאת התוצאות ניתן לראות באופן מיידי, והן אף משתפרות ככל שעובר הזמן. 

צפו בד''ר עודד רודניצקי מסביר על טיפול בשקעים ובשקיות מתחת לעיניים

פוסטים אחרונים בנושא:

צרו איתנו קשר!
פוסטים אחרונים
drrudnizky

הסרת נימים ברגליים

תקופת החגים, כשהשמש עדיין מאירה ומחממת, נשים הולכות עם שמלות ושורטים בעוד גברים הולכים עם מכנסיים קצרים וגופיות, העור שלנו חשוף וגלוי לכל. בדיוק בתקופה

קראו עוד »

אחד המאפיינים של מראה פנים עייף, זקן ומרוקן הוא השקעים מתחת לעיניים. השקעים אינם דווקא סממן של זקנה והם יכולים להיווצר בכל גיל ומטעמים שונים, בגיל צעיר כתוצאה מבעיה אנטומית או גנטית כלשהי, ובגיל מבוגר יותר – שרירי הפנים נחלשים ומתעייפים, ומאבדים שכבת שומן – כתוצאה מכך נוצרים השקעים מתחת לעיניים.

אבדן השומן מתחת לעיניים יוצר שינויים בגובה ארובות העיניים, דבר הגורם להצללה מוגברת מתחת לעין, מה שמחמיר את המצב ויוצר שקעים וכהויות יחדיו. דבר נוסף שעשוי לגרום לשקעים מתחת לעיניים, הוא מחלות כרוניות, כדוגמת מחלת כליות כלשהי. כמו כן, חשיפה לא נכונה לשמש עלולה להחמיר את המצב, היות והפיגמנטציה מדגישה את השקעים והכהות.

האזורים שמתחת לעיניים הם אזורים מאוד עדינים ורגישים. טיפול שאינו מתבצע על ידי איש מקצוע המתמחה בתחום, עלול לייצר החמרה של המצב. מטופלים רבים מגיעים לייעוץ מיואשים ואובדי עצות, היות והתופעה גורמת למראה עייף ועצוב. כאשר גורם מקצועי מבצע את הטיפול בצורה נכונה, הדבר מכניס אור לפניו של האדם וגורם לו להיראות חי ושמח.

ד”ר רודניצקי מטפל בשקעים מתחת העיניים באמצעות “פריים ליין”, שהן חומצות היאלורוניות. הוא מסביר כי נהוג לטפל בשקע בחומצות דלילות, אך הוא לרוב  מטפל בחומצה יותר סמיכה, ומציין כי חשוב להתאים את הטיפול למטופל/ת.

חומצה היאלורונית – ניתוח ללא ניתוח

סוג החומר בו משתמשים יקבע לרוב את משך הזמן שבו התוצאות תישמרנה. ד”ר רודניצקי מסביר כי לאחר שהחומר מתמוסס מן הגוף, המצב לא יחזור לחלוטין לקדמותו, כיוון שהחדרת החומר מייצרת קולגן. על כן, גם אם לא עוברים כל טיפול נוסף, המטופל יוסיף להיראות טוב.

ד”ר רודניצקי מסביר כי פעמים רבות הזרקת החומצה ההיאלורונית מונעת צורך בניתוח. מכיוון שאזור העיניים הוא עדין ומורכב לניתוח ומצריך מומחיות רבה בביצוע הפרוצדורה הרפואית, רופאים רבים נמנעים מלגעת בו.

רצוי לעבור את ההליך ב-2-3 טיפולים, על מנת לייצר מראה טבעי יותר ומלא חיים. ההליך אינו כרוך בכאב והוא עדין מאוד וכמובן ללא התערבות כירורגית.

התוצר הסופי הוא תחושה סימטרית, השיפור מיידי, הפנים מאירות, ההליך משפר את מראה הפנים בצורה ניכרת, ואין כל בעיה לשלב את ההליך עם טיפולי פנים אחרים.